Malířské a natěračské práce

Kvalitní vymalování zpříjemní váš domov. Špinavé nebo nehezké zdi? Žádný problém. Svěřte se do rukou profesionálům.

Proč vybrat právě nás? Hned z několika důvodů.

1. Ušetříte peníze

Za nákup všeho vybavení, dopravu, barvu, která vám zbude. Navíc i čas jsou peníze.

2. Ušetříte čas

Výpočet množství potřebné barvy a její výběr. Čas potřebný pro výběr a nákup barev, pomůcek, ochrany na nábytek. Příprava malování. Čas samotného malování. A čas všeho následného umývání a úklidu. Už se nemusíte dřít. Nemusíte nosit kýble barev z obchodů, nemusíte pracně odklízet nábytek, trhat staré tapety ze stěn, nemusíte ani uklízet po dlouhém malování. Využijte našich služeb a zjistěte, že malování jde zvládnout kvalitně, rychle, bez vaší účasti a s krásným výsledkem.

3. Kvalita

Kvalita je naše druhé jméno. Používáme jen moderní, kvalitní barvy, které slibují dlouhou životnost. Svěřte své pokoje do rukou našim malířům a malovat nebudete muset dalších pět, deset let. Nevěříte? Vyzkoušejte! Kvalitní navíc neznamená drahé. Kontaktujte nás ohledně cenové kalkulace. Cena malování pokojů vychází z individuální nabídky dle ceníku.

 

Další výhody u nás

Poradíme s výběrem vhodných barev

K našim službám patří malování pokojů. Moc dobře víme, co se dneska nosí, jaké barvy jsou nyní moderní a jaké se hodí do kterého interiéru. Pokud chcete malovat ložnici, vyberte si spíše z neutrálních barevných tónů, pestré vám nedají v noci spát, sytý červený odstín zase vzbudí i ty nejhlouběji zakořeněné touhy.

Žádný nepořádek

Díky tomu, že si naši malíři a natěrači dají tu práci s přípravou bytu nebo domu na malování, nemusíte se stresovat velkým množstvím nepořádku. Kdyby se přece jen nějaký nepořádek způsobil, malíři si vždy po sobě uklidí. Na tom si zakládáme.

Individuální přístup

Máte nějaký speciální požadavek, jak by mělo vymalování vypadat? Chcete nalepit tapetu na konkrétní místo? Chcete na stěnu namalovat nějakou konkrétní dekorativní malbu nebo nalepit samolepku či fototapetu? Rádi vám vyhovíme.

Cenová nabídka Zdarma

Volat můžete: pondělí až neděle 8:00 - 20:00 na Infolinku
+420 704 13 44 22

NEBO

Nám zanechte, pomocí formuláře níže, na sebe kontakt.
Ozveme se Vám do 24 hodin (po-pá).